Teplice patří mezi nejkrásnější a nejstarší lázeňská města. Pramen Pravřídla je unikátním zdrojem minerální vody nasycené vzácnými prvky. V Teplicích najdete dobře vybavenou základnu služeb, dopřát si můžete masáže, kosmetickou péči i speciální zkrášlovací procedury. Saraya Wellness svým hostům nabízí komplexní péči, možnou úlevu od běžných problémů a skvělou příležitost zlepšit vzhled i duševní pohodu.

Zdraví, duševní pohoda a kvalitní kosmetika

Za sebevědomím vždy stojí osobní pocit rovnováhy a pohody. Budete-li se cítit dobře uvnitř, bude z vás vyzařovat pozitivní energie, která znovu ovlivní vaše okolí a zpětně i vás. Nemusíte se hroutit pod náporem pracovních povinností a odbývat se denními rituály osobní hygieny. Vyšetřete si pravidelně trochu času a nechte o sebe pečovat.

Wellness nabízí masáže, které znovu aktivují funkce organismu. Zklidňují s okamžitým nástupem nervový oběh, odbourávají stres a podporují příjemné uvolnění. Pravidelné masáže přinesou zásadní zlepšení spánku, uvolní zatuhlé svaly a uleví od chronické bolesti zad nebo hlavy. V Saraya Wellness můžete využít krátké pauzy a částečnou masáží řešit akutní nepohodu. Zasloužíte si však pravidelné ošetření a celkovou masáž, vybrat můžete i atraktivní masáže čokoládové, medové, havajské nebo kokosové. Mimořádně účinná je reflexní terapie plosky nohy nebo baňková masáž.

Francouzská kosmetika

Saraya Wellness nabízí péči o tělo, ale také speciálně sestavenou péči o pokožku. Základní procedury dokonale vyčistí vaši pleť, odstraní odumírající buňky, podpoří látkovou výměnu a pleť rozjasní. Dopřát si však můžete i invazivní mezoterapii, která pomocí biochemicky aktivních látek okamžitě omlazuje. Ihned po aplikaci se vaší pleti vrátí pružnost, pevnost a mizí jemné i středně hluboké vrásky. Chemický peeling Filorga projasní pokožku a také redukuje pigmentové skvrny nebo koriguje akné.

Wellness se může soustředit i na boj s nepříjemnými projevy celulitidy a podpořit cíleně lymfatický systém. Přístrojová lymfodrenáž dolních končetin nebo injekční lipolýza vás pravidelnou aplikací může dokonce zbavit tuku na problémových partiích a výrazně zlepší celkový vzhled.

Neodbývejte se a udělejte si čas. Saraya Wellness máte na dosah přímo v centru Teplic. Za kvalitní péčí nemusíte dojíždět do velkých měst ani podstupovat kompromisy. Kosmetické studio vám pomůže zastavit projevy stárnutí, doporučí vhodnou kosmetiku a péči i způsob líčení. Masáže a speciální procedury zlepší vaší psychickou pohodu a výrazně se podílí na zlepšení celkového zdravotního stavu. Příjemný personál vám vyjde ve všech ohledech vstříc.

Saraya Wellness nabízí i příjemné ubytování v Teplicích