Masáže Teplice

Masáž je vždy příjemnou formou relaxace. Uvolňuje ztuhlé svaly, podporuje látkovou výměnu, zlepšuje krevní tlak i tep a aktivuje všechny funkce organismu. Dokáže zklidnit vypětí a pomáhá bojovat se stresem. Čas na masáž si často najdeme až ve chvíli, kdy nás trápí bolesti zad nebo hlavy. Masáž má však své pevné místo v pravidelné péči i prevenci.

Příjemná okamžitá úleva

Dlouhé hodiny strávené u počítače a nával povinností si časem vyberou daň a projeví se postupnými obtížemi. Bolesti šíje, v kříži, krční páteře, nebo hlavy, omezená hybnost a jednostranné zatížení snižují pocit osobního komfortu a samozřejmě limitují. Zahánět bolest léky není správným řešením. Částečná masáž dokáže ulevit účinně a poradí si i s vleklými problémy. Částečná masáž se věnuje konkrétní oslabené partii, prokrví svaly a aktivuje lymfatický systém. Dokáže cíleně detoxikovat. Masáž v harmonickém klidném prostředí má velký podíl i na zlepšení nálady a podporuje psychickou odolnost.

Účinná prevence

Celková masáž nabízí komplexní péči. Věnuje se nejen narušeným nebo zeslabeným svalovým partiím, ale ovlivňuje pozitivně funkce celého organismu. Detoxikuje, rozbíhá lymfatický systém, urychluje metabolismus celého těla. Masáž je velmi příjemnou zkušeností a formou odpočinku. Zatímco částečná masáž cílí na konkrétní problematické partie, masáž celková dokáže navodit dokonalý pocit uvolnění a harmonie. Je účinnou prevencí řady civilizačních onemocnění, podporuje hubnutí a je skvělou prevencí i proti stresu.

Cílená terapie

Reflexní terapie plosky nohy nabízí unikátní metodu, která vnímá obraz všech orgánů, žláz i svalů na relativně malé ploše chodidla nohy. Stlačením a masáží konkrétních bodů je možné pozitivně ovlivnit funkce vnitřních orgánů, zlepšit rovnováhu a cíleně napravit zdravotní problémy. Reflexní terapie účinně snižuje napětí. Okamžitá reakce na citlivé stlačení bodů pomáhá diagnostikovat potíže a určit zeslabená místa.

Saraya Wellness nabízí luxusní prostředí, které dokonale spojuje komplexní péči o pokožku těla, obličeje, ale také mezoterapii, lymfodrenáž, lipolýzu, a v neposlední řadě i masáže. Kdykoli si můžete dopřát krátké zastavení v hektickém dni a využít pestrou nabídku služeb, které prospějí vám i vašemu zdraví. Klasickou masáž můžete obměnit i za atraktivní varianty. Saraya Wellness představuje také masáže čokoládové, medové, kokosové, havajské nebo populární baňkovou metodu. Naučte se myslet na sebe a užijte si chvíli jen sama pro sebe.