I v hektickém pracovním týdnu byste měli věnovat dostatek času péči o pleť a zevnějšek. Používání základní kosmetiky a zběžné čištění pleti však není dostačující. Optimální volbou jsou profesionálně vybavená studia, kde vám můžou nabídnout speciální ošetření, které dokonale vyhoví konkrétním nárokům. Přesně indikované problémy s pletí, projevy stárnutí i pigmentové skvrny jsou vždy řešitelným problémem. Pravidelná návštěva kosmetického studia přinese efekt, který vyrovná nedokonalosti a navíc je vždy příjemnou relaxací.

Kompletní péče o pleť i postavu

Saraya Wellness nabízí unikátní soubor procedur, které kombinují fyzioterapii a kosmetologii. Během jediné návštěvy můžete využít několik možností. Častým nepříjemným neduhem jsou bolesti zad a zatuhlé svaly, dopřejte si relaxační masáž. Fyzioterapeut se zaměří na konkrétní problémy a doporučí vám i vhodné cvičení nebo úlevové polohy. Správnou látkovou výměnu můžete podpořit lymfodrenáží nebo detoxikačními zábaly. Speciální procedury odbourají škodlivé látky a navíc účinně bojují proti projevům celulitidy. Dobře nastartovaný organismus se lépe vyrovnává se stresem a napomáhá efektivnímu odbourávání tuků. Tvarování postavy a nastavenému dietnímu režimu vždy účinně pomůže i uzpůsobená detoxikace.

Zdravá a pružná pokožka

V ošetření pleti musí hrát dokonalou souhru kvalitní přípravky a technika. Právě proto vám v Saraya Wellness nejprve odborně diagnostikují typ pleti včetně problematických sklonů. Podle potřeby můžete využít hluboké čištění, laserové ošetření, vyživující masky a séra pro zjemnění a omlazení. V rámci ošetření vám kosmetička upraví obočí a řasy a doporučí vhodné přípravky pro domácí péči. Stejně tak vám může nabídnout kvalifikované poradenství v úpravě. Barevnou typologií a přihlédnutí k životnímu stylu a nárokům doporučí styl líčení a drobných úprav.

Speciální péče o problematické partie

Profesionálně vybavené studio vám může nad očekávané služby nabídnout i nadstandardní možnosti. Invazivní mezoterapie vpraví do podkoží koktejl vitamínových a homeopatických přípravků. Drobné mikrovpichy aplikují speciální koktejl do hlubších vrstev pokožky, který zajistí mnohonásobně výraznější efekt, než látky aplikované povrchově. Výsledný efekt se okamžitě projeví v omlazení pleti, vyrovnání mikroreliéfu pokožky a likvidací nežádoucí pigmentace. Hlavní výhodou je dlouhodobý opravný efekt s tendencí neustálého zdokonalování. Dalo by se říct, že pouze nezastavujeme čas ale vracíme jej zpět!

Ruku v ruce s mezoterapií kráčí i další technika- CHEMICKÝ PEELING IV. GENERACE, který navyšuje a zdokonaluje efekt mezoterapie. Působí na novotvorbu kolagenu, stahuje rozšířené póry a vyrovnává vrásky. Likvidací nežádoucích bakterií na pokožce, úspěšně bojuje s  aknózními projevy. Jelikož se jedná o peeling IV. generace, nehrozí zde riziko kontaktu se slunečními paprsky. Peeling je dobře snášen v kteroukoliv roční dobu. Obě tyto techniky lze provést jako samostatné úkony i v kombinaci. Kombinací se dosahuje vyššího a déletrvajícího efektu.

Přístrojová lymfodrenáž dokáže vyrovnat proudění mezi krevním a lymfatickým systémem. Pomáhá zmírnit otoky, zlepšuje stav pokožky a účinně odbourává projevy celulitidy. Injekční lipolýza tvaruje postavu a modeluje kontury těla. Problematická místa, kde se ukládá tuková vrstva, řeší se skvělým efektem. Terapii provádí Lymfoterapeut, vyškolený pro přístrojovou i manuální Lymfodrenáž metodou dle MUDr. Miroslava Bechyně, CSc. pro zdravotnický personál.

Najděte si čas a věnujte se péči o svůj zevnějšek i dobrou psychickou kondici.

Team Saraya Wellness se těší na Vaši návštěvu.