Přístrojová lymfodrenáž dolních končetin

Lymfodrenáž se začíná dostávat do povědomí v rámci nabízených služeb kosmetických salonů poměrně nově. Svými pozitivními účinky si však zasluhuje zdaleka větší pozornost. Pomáhá vyplavit odpadní, tedy toxické, látky z těla, zrychluje tok lymfy mízním řečištěm a také podporuje samotnou látkovou výměnu. Čím je tento ozdravný systém tak přínosný? Efektivně odstraňuje příznaky celulitidy, pomáhá zlepšit fyzickou kondici, přispívá redukci váhy, tvarování postavy a také zmírňuje otoky.

Příjemná relaxace s viditelným účinkem

Lymfodrenáž je možné provádět ručně, pečlivou a speciálně upravenou masáží, ale také přístrojově. Tato metoda je výhodná pro menší časovou i finanční náročnost. Kvalitně vybavený salon může pohodlně obsloužit víc zákaznic, variabilním rozsahem programu ošetření pak vždy vyhoví konkrétním nárokům a požadavkům.

Ošetření začíná navléknutím kompresních návleků, jejich podoba se může lišit podle typu přístroje, nicméně v obecné rovině jsou návleky podobné kalhotám. Materiál je prošitý tak, aby vytvářel vzduchové komory, ty jsou pak přístrojem podle programu nafukovány a uvolněny. Hlavní hybnou silou je vyvíjený tlak a rytmus jeho střídání. Systém je možné upravit zcela individuálně podle konkrétních potřeb i zdravotního stavu. Vysoký hygienický standard zaručuje jednorázové použití kalhot.

Krásné štíhlé nohy

Přístrojová lymfodrenáž ošetří nohy, ale i další části těla. Ošetření je obecně dobře snášeno, nepůsobí podráždění kůže, nepříjemné pocity a netrvá ani příliš dlouhý časový úsek. Péče zabere zhruba 55 minut během kterých můžete v příjemném prostředí relaxovat.

Drenáž je doporučená jako efektní řešení nebo podpora při léčení žilní nedostatečnost, bércových vředů, pomáhá zlepšit prokrvení, výrazně snižuje projevy celulitidy. Možnost upravit směr, rozsah i frekvenci tlakové vlny je největší výhodou, protože je tak možné přímo cílit na nejvíc postižená nebo problematická místa. Po aplikaci je viditelné zlepšení, nicméně lymfodrenáž je doporučena zejména jako součást pravidelné péče.

Dopřejte si výjimečnou péči i vy. Přestaňte se trápit neúčinnými dietami nebo zkoušením drahých krémů. S celulitidou a dalšími nežádoucími projevy můžete skoncovat kvalitní péčí. Lymfodrenáž nabízí kosmetický salon Saraya Wellness a doporučuje jej všem věkovým kategoriím. Ošetření přináší úlevu a viditelný efekt!