DSC_3422
tělocvična
tělocvična 3
tělocvična 4a

Fitness

Fitness zóna je k dispozici pouze pro naše hotelové hosty a klienty wellness. Najdete zde kardiozónu a stroj se čtyřmi stanovišti. Otevírací doba fitness je od 8 do 20 hod. Více info na recepci.

 

Osobní trenér

Rozhodli jste se ve svém životě něco změnit? Vyřešit zdravotní problémy? Začít na sobě makat? Máte možnost na tom všem pracovat s certifikovaným osobním trenérem!

Diagnostika pohybového aparátu – jedná se o kontrolu držení těla od nožní klenby po krční páteř a určení všech zkrácených a oslabených svalů. Na základě těchto informací lze trénink přizpůsobit přímo Vám na míru, abyste od začátku mohli cvičit efektivně a neplýtvat tak svým časem.

  • Cena diagnostiky 950 Kč

 

Trénink s osobním trenérem – je založen výhradně na individuálním přístupu ke klientovi. Trenér se vám bude věnovat pravidelně a za využití komplexních prvků zahrnujících nejen standardní cvičební postupy s činkami a na strojích, ale i stabilizaci se zaměřením na “CORE” a brániční dýchání, cvičení s vlastní vahou či expandéry, TRX, apod. Takže již za krátkou dobu pocítíte změnu, pro kterou jste se rozhodli. Navíc si můžete zvolit prostředí, ve kterém budete cvičit, a to posilovnu, soukromou tělocvičnu, či domácí prostřední.

  • Cena 500 Kč za trénink (cca 1 hodina), 3000 Kč za 8 tréninků v měsíci, 4500 Kč za 12 tréninků v měsíci.

 

Online coaching – pouze pro klienty s již provedenou diagnostikou

  • Cena 1000 Kč za měsíc

 

Sportovní a rekondiční masáže – aby péče o Vaše tělo a duši byla komplexní

  • Cena: Záda+ šíje cca 40 min. 490 Kč
  • Celé tělo cca 80 min. 950 Kč
KUKU-3-1
KUKU-3-3
KUKU-3-2
20211015_122245