Teplice jsou krásným městem, které navíc hostům nabízí nejen historické lázně, ale i pestrý kulturní program, okolí protkané historií a s mimořádným zázemím pro letní i zimní sportovní aktivity. Na Teplicku si můžete naplánovat dovolenou s rodinou, příjemný relaxační víkend. Příjemné s užitečným můžete spojit i při pracovních cestách.

Ubytování, které nabídne mnohem víc

Základem příjemně trávených dní je volba komfortního ubytování. Vybírat můžete z široké nabídky kvalitních hotelů i penzionů, nebo můžete pobyt spojit a plně využít i další služby, tzv. přidanou hodnotu. Saraya Wellness je moderně vybavený penzion, který představuje komplex s dokonalým spojením luxusních pohostinných služeb, restaurace a vybaveným wellness. Můžete čerpat z balíčku služeb kosmetického a masážního centra, využít soukromé fitness.

Kosmetika, masáže, fitness

Ubytování představuje 15 pokojů s jedním nebo dvěma lůžky, všechny jsou vybaveny vlastní TV se satelitem a přístupem k internetu.

Hostům je k dispozici soukromé parkoviště, které se na noc zamyká a je s kamerovým systémem. Dostatečný prostor vám může penzion nabídnout i pro bezpečné uložení sportovního vybavení a to jak lyží, tak cyklistických kol.

Zejména ženy osloví nabídka kosmetických služeb. Můžete si dopřát ošetření pleti, hloubkové čistění, vyživující masky nebo aplikaci omlazovacího séra. Součástí nabídky je i ošetření laserem. Kromě péče o pleť kosmetický salon dovoluje plně využít i metody invazivní nebo přístrojové mezoterapie, chemický peeling, přístrojovou lymfodrenáž, nebo injekční lipolýzu.

Dokonalé uvolnění si můžete dopřát i masáží. Klasická masáž pomáhá zbavit bolesti, pocitu zatuhlých svalů, uvolňuje klouby a přináší úlevu. Využít můžete komplexní péči, ale i zacílit masáží na problematická místa, třeba šíji a krční páteř. Kvalifikovaný personál může ošetřit i nohy účinnou reflexní terapií plosky nohy. Mimořádným zážitkem jsou pak masáže, které spojují uvolnění svalů s aromaterapií, v nabídce jsou zastoupeny masáže čokoládová, medová, havajská, kokosová, kosmetická, nebo baňková.

Aktivní hosté mohou kdykoli využít vybavené fitness, najdete zde kardiozónu a stroj se čtyřmi stanovišti. Spektrum služeb pak samozřejmě doplňuje restaurace.

Dovolená, služební cesta i team building

Prostory Saraya Wellness nabízí dostatečnou kapacitu nejen pro dovolenou nebo příjemný pracovní pobyt. Zázemí můžete využít i při plánování společné dovolené několika rodin nebo přátel, plné vybavení a služby jsou také ideální pro zajištění firemního setkání nebo team buildingu. Dopřejte si čas sami pro sebe a nabídněte mimořádný zážitek i svým blízkým nebo kolegům. Saraya Wellness v mnoha ohledech příjemně překvapí a rozsahem nabídky vyhoví i náročným hostům a nabídne komfortní ubytování v Teplicích.