cokoladove-masaze
cacao therapy applied to young woman in a spa
physiotherapy-567021_640
kokosova-masaz

Masáže

 • Z fyziologického hlediska klasická masáž zlepšuje tok krve, snižuje krevní tlak a tep, aktivuje všechny funkce organismu.
 • Masáž uklidňuje nervový systém, odstraňuje stres a podporuje celkové uvolnění a pravidelný spánek.
 • Zlepšuje obranyschopnost organismu člověka.
 • Vzhledem k přehnanému pracovnímu tempu dochází k přetěžování organismu, který se stává náchylný k různým nemocem a stresu.
 • Pravidelnou masáží dosáhnete harmonie mezi tělem a duchem.
 • dvě hodiny před ošetřením příliš nejezte, nepijte alkohol před ani po.
 • po masáži pijte velké množství vody, abyste zmírnily nával změn v organismu.
 • pokud je to jen trochu možné, vyhněte se stresujícím aktivitám.
physiotherapy-567021_640

Částečná masáž

Částečná masáž je vhodnou prevencí onemocnění pohybového aparátu,poúrazových stavů a rekonvalescenci po sportovním výkonu. V neposlední řadě přispívá k urychlení metabolismu,prokrvení masírované části,aktivaci lymfatického systému a tím k detoxikaci organismu.Zároveň pozitivně ovlivňuje naší psychiku.

Délka ošetření: 30 min

Cena: 480 Kč

full-massage

Celková masáž

Celková masáž je vhodnou prevencí onemocnění pohybového aparátu,poúrazových stavů a rekonvalescenci po sportovním výkonu. V neposlední řadě přispívá k urychlení metabolismu,prokrvení masírované části,aktivaci lymfatického systému a tím k detoxikaci organismu.Zároveň pozitivně ovlivňuje naší psychiku. Technika celkové masáže je komplexnější,než technika částečné masáže. Terapeutický účinek celkové masáže je komplexnější,než masáže částečné.

Délka ošetření: 60 min
Cena: 780 Kč

reflexni-terapie

Reflexní terapie plosky nohy

Pomocí této metodiky se ovlivňují reflexní body na plosce nohy, které pozitivně působí na celé tělo. Obrazy všech orgánů, žláz a jiných částí těla jsou uloženy na plosce nohy. Jejich správnou stimulací je možné, díky specifickým reflexům, zásadně ovlivňovat zdravotní stav.
Cíl reflexoterapie: Podpora návratu homeostázy (stavu vnitřní rovnováhy organismu) pomocí ovlivňování refleních plošek chodidla, přes navození relaxace a tím snížení napětí celého organismu. Podle jeho citlivosti (při šetrném rozpoznávání) lze usuzovat na stav jednotlivých orgánů, žláz i jiných částí těla. reflexní masáž slouží ke zjištění, které části těla jsou vyvedeny z rovnováhy. Pouze napomáhá diagnostice a léčení, nelze ji zaměňovat s léčbou samotnou. Počet terapií je individuelní, ale standardně se doporučuje 10 až 12 sezení. První účinky se dostavují po 3. až 4. návštěvě. Četnost v jednom týdnu je různá, podle velikosti obtíží.
Procedúra je složena ze dvou částí. První část (5 min.) je perličková koupel spojena s vibrační masáží. Druhá část (50 min.) je reflexní terapie.

Hlavní výhody:

 • Spojuje několik technik
 • Snižuje napětí celého organismu
 • Diagnostikuje části těla, které jsou vyvedeny z rovnováhy

Délka ošetření: 30 min
Cena: 580 Kč

cokoladove-masaze

Čokoládové masáže

Základní charakteristika: Díky více než 800 molekulám, obsaženým v čokoládě, tento produkt:

 1. zvlhčuje a tonizuje pokožku
 2. nasycuje pokožku aktivními elementy
 3. působí na nervový systém proti depresím
 4. podporuje tvorbu endorfinu, serotoninu (hormony radosti)
 5. obohacuje pokožku minerály jako vápník, draslík nebo hořčík
 6. obnovuje,zvlhčuje a vyživuje pokožku

Klíč k úspěchu:

 • čokoládová masáž je ze všech masáží nejvíce uvolňující a nejcitlivější ke klientovi (a možná i nejsmyslnější masáží ze všech možných)
 • je to výjimečný prostředek proti stresu a špatné náladě
 • ale především jsou to vzpomínky na naše dětství, když jsme snili o tom, že se dostaneme do čokoládové země a skočíme do čokolády po hlavě. Nyní máme reálnou šanci realizovat svoje přání! Každý se může zbavit nekonečných stresů a pokochat se v teplé, příjemně tající čokoládě!
 • pro tělo je to vynikající procedura proti celulitidě (kvůli kofeinu)

Procedura byla potvrzena mnohými vědeckými výzkumy. Do výroby jde pouze čistá přírodní čokoláda. Výrobek nemá negativní následky na zažívací systém ani na játra. Snižuje záporný cholesterol (LDL) a zvyšuje (HDL).

Speciální čokoláda určená k masáži je zhotovena ze speciální směsi kakaa a oleje z kakaových bobů. Kakao –  je tropická rostlina s plody, u kterých jsou semena stejná jako semena mandle. Olej z kakaa se získává lisováním a filtrací. Z pasty, která zůstane po lisování, se získává kakao – prášek. Kakao obsahuje přírodní antioxidanty jako třeba teobromin, tanin, které zlepšují cirkulaci a výborně působí na organismus. Kakao podporuje tvorbu hormonu endorfinu, to je hormon radosti, což přispívá ke zlepšení nálady, příznivě působí na nervový systém. Kakaový olej zvláčňuje, zvlhčuje, chrání a bojuje se stárnutím. V kosmetologii se používá k výrobě rtěnek, slunečních linií, emulsí a obličejových masek.
Určení: používá se všemi, kdo chtějí získat požitek, odstranit stres a zlepšit náladu.

Doba ošetření: 30 min

Cena: 580 Kč

medova-masaz

Medová masáž

Medová detoxikační masáž je stará osvědčená technika. Při masáži se čistí póry a důkladně se prokrvuje pokožka. Med má silné detoxikační účinky. Odstraňuje toxiny a usazeniny, které se v těle nastřádaly. Jedná se o masáž, která využívá výborných účinků medu a kompresních masážních hmatů. Dochází tak k odstraňování starých usazenin a jedů až z hloubky tělesných tkání. Pokožka je po masáži velmi hebká a zůstává na ní tenký medový biofilm, který dodává pleti živiny i po masáži (po masáži se klient nesprchuje, protože med ještě dlouhou dobu působí). Vlastnosti a léčivé účinky včelího medu znali a využívali již staří Číňané, Egypťané, Řekové, Římané i jiné národy na americkém kontinentu.

Indikace: pomáhá při stresu, proti stárnutí pleti, chronických nemocech, vyčerpání, napětí, nervové poruchy.

Kontraindikace: alergie na včelí bodnutí a včelí produkty a pil, zánětlivá onemocnění, těhotenství, nádory, krvácivé stavy.

Doba ošetření: 30 min

Cena: 580 Kč

lomilomi

Havajská masáž

Nazívaná také „LomiLomi“ a využívá jemných rytmických masážních hmatů a jako jediná obsahuje masáž obličeje a dekoltu. Masáž stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, harmonizuje, odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí. Uvolňuje kloubní spojení a napomáhá detoxikaci organismu. Klient leží na lůžku a terapeutka na jeho pokožku nanáší vzácný vonný olej. Jsou používány jemné tahy prováděné předloktím terapeutky. Masáž je vhodná pro klienty dávající přednost jemnější relaxační technice.

Kontraindikace: křečové žíly, infexní onemocnění, kožní infekce,popáleniny, záněty, těhotenství.

Délka ošetření: 40 min – Cena: 580 Kč

Délka ošetření: 60 min – Cena: 780 Kč

artwork_banky

Baňková masáž

Vychází ze staré metody pouštění žilou, která se používala již ve staré Indii, Egyptě a Řecku. Sázení baněk je doloženo již roku 3300 př.n.l., na pečeti mezopotámského lékaře. Nejprve vzniklo odsávání ústy, poté pijavicemi, později se používaly nástroje, např. kravské rohy. metoda se předávala jednotlivými kulturami dál a byla hojně rozšířena. ještě za čásů našich babiček bylo baňkování velmi používáno, avšak postupy byly většinou předávány ústně z generace na generaci, a tak o tomto způsobu léčby nejsou téměř žádné písemné záznamy.

Některé sázení baněk vyvolává ve tkáni krevní výron, obsahující tkáňovou tekutinu a má stejně jako krvavé sázení velmi hluboký segmentální účinek. Působí nepřímo přes jednotlivé reflexní /tzv. Haedovy/ zóny na příslušné orgány. Jelikož jsou tyto zóny díky výzkumům přesně známy, je odsávání vědecký podloženo. Tento způsob aplikace tkáň velmi prokrvuje.

 • Příklady indikací aplikace baněk: bolesti páteře, bolesti energetických drah a jejich zablokování, otoky, ischias, migrény, lumbago, revmatické potíže aj. Sázení baněk je účelným doplňkem terapeutických metod klasické a přírodní léčby.
 • Kontraindikace: celková infekce, horečka, celkové tělesné vyčerpání, aplikace bezprostředně po jídle, krvácivé stavy, popáleniny, křečové žíly, těhotenství, menstruace, místa s mateřskými znaménky, pátěř, pohlavní orgány, mízní uzliny aj.

Optimální je podstoupit ošetření baňkami dvakrát v týdnu, dokud se potíže nezlepší. Na některé indikace postačí dvě ošetření. Tento způsob terapie je velmi osvědčený a účinný prostředek ke zlepšení zdravotních potíží, ale musíme si uvědomit, že každá bolest je volání organismu o pomoc. Záleží pak především na samotném klientovi, zda je ochoten spolupracovat, upravit životosprávu, stravu, chybné pohybové návyky apod.

BAŇKOVÁ MASÁŽ – Délka ošetření: 30 min – Cena: 590 Kč

PŘIKLÁDÁNÍ BANĚK – Délka ošetření: 30 min – Cena: 490 Kč

dreamstime_s_170103250

Přísadová koupel

Procedura je momentálně velmi aktuální jako postcovidová rehabilitace.
Vstřebávání CO2 pokožkou vyvolává roztažení cév a tím intenzivní prokrvení nejen pokožky ale i vnitřních orgánů. Pomozme vyčerpaným plicím a nadýchněme se pokožkou.

Vhodné pro:

 • Postcovidová rehabilitace
 • Po infarktu
 • Proti hypertenzi (vysoký krevní tlak)
 • Prokrvení mozku
 • Křečové žíly
 • Pohybový aparát
 • Nespavost
 • Únavové stavy
 • Celulitida
 • Redukce tuku

1-3 koupele … krátkodobý účinek
5-10 koupelí … prokazatelný účinek-zlepšení vegetativního systému

Uhličitá koupel 20 min. 490,- Kč
3 koupele 1350,- Kč
5 koupelí 2000,- Kč
10 koupelí 4000,- Kč (dárek 1x lymfodrenáž DK)