Chemický peeling s kyselinou glykolovou, salycilovou, kojovou a fytovou

 • JIZVY
 • AKNÉ
 • HYPERPIGMENTACE
 • CHRONOSTÁRNUTÍ
 • VRÁSKY
 • SNÍŽENÝ TONUS POKOŽKY
 • ROZŠÍŘENÉ PÓRY

S příchodem podzimu nastává ideální doba ošetření chemickým peelingem. Aplikací této techniky se zabývám již mnoho let a za tu dobu jsem již absolvovala mnoho výukových seminářů a vyzkoušela několik prestižních produktů. Chemický peeling používám v různých koncentracích.

Výhodou je velmi šetrný materiál, který lze použít na každou zákaznici. Výhodou je perfektní snášenlivost. Je natolik šetrný, že je klientka schopná těsně po ošetření zvládnout i vyčistění pokožky, biostimulační laser, kosmetickou masáž i masku.

Peeling je sice šetrný, nicméně také velice účinný a jeho výhodou je, že nemá žádné režimové omezení ve smyslu slunečního svitu a změn teplot. Neolupuje se a nezpůsobuje začervenání pokožky.

 

Tento přípravek je cílený na tři skupiny zákaznic:

 

1.AKNÉ ZÁNĚTLIVÉ I NEZÁNĚTLIVÉ

Je věkově neomezen. Obsahuje kyselinu SALICILOVOU a kyselinu GLYKOLOVOU

Kyselina salycilová likviduje zánětlivé procesy, zabraňuje novotvorbě kordonů a napomáhá hojení pokožky. Kyselina glykolová má silný omlazující efekt. Zvyšuje tvorbu kolagenu a elastinu, regeneruje pokožku, zbavuje hyperpigmentací a vyhlazuje reliéf pokožky.

U aktivního, zánětlivého akné se doporučuje protokol 4 procedur následujících po týdnu a po té udržující ošetření 1x do měsíce.

 

2. HYPERPIHMENTACE

Tento přípravek obsahuje kyselinu KOJOVOU, která se využívá k zesvětlení kůže potlačováním enzymu tyrosinu, který spouští tvorbu melaninu (kožního barviva), a to tak, že odstraňuje pihy, jaterní skvrny, těhotenské hyperpigmentace a hormonální pigmentace. Kyselina FYTOVÁ je rozjasňující antioxidant pokožky vyhlazující drobné vrásky a nakonec naše nejoblíbenější kyseliny GLYKOLOVÁ stimulující aktivitu fibroblastů, které tvoří kolagen a elastin. Zvyšuje hydrataci pokožky a má silný omlazující účinek. Kombinací všech třech kyselin dosáhneme optimální účinek už při první proceduře. U výrazných pigmentových skvrn je zapotřebí stanovit protokol ošetření, který je klientce doporučený individuálně. Peeling lze absolvovat 1x týdně jako samostatnou proceduru pro rychlý efekt nebo jako součást kompletního, pravidelného měsíčního ošetření, které obsahuje i laserovou masku, hluboké čistění a kosmetickou masáž. Jedná se o komfortní a velice účinné ošetření. Jeho výhodou je, že cílí na vícero problémů:

 • HYPERPIGMENTACE
 • ROZŠÍŘENÉ PÓRY
 • NEZÁNĚTLIVÉ AKNÉ
 • JIZVY
 • JEMNÉ VRÁSKY

Je ideální pro unavenou, zašedlou pokožku, která potřebuje tzv. nakopnout, aby si vzpomněla jak se regenerovat.

 

3. UNAVENÁ ZAŠEDLÁ POKOŽKA, VRÁSKY, MÍRNÁ HYPERPIGMENTACE

Jedná se o ošetření kyselinou glykolovou.

Poslední dvě ošetření jsou vhodné i jako šokové ošetření na poslední moment. Ideální jeden den před společenskou akcí. Druhý den po ošetření pleť vypadá nejlépe.

 • NELOUPE SE
 • NEČERVENÁ
 • NENÍ ŽÁDNÉ OMEZENÍ

Cena procedury:

 • 1200Kč s kompletním kosmetickým ošetřením
 • 870Kč bez kosmetického ošetření
 • 980Kč s hlubokým čištěním pokožky

 

NOVINKA

PEELING  S KYSELINOU PYROHROZNOVOU A KYSELINOU MLÉČNOU

Tento materiál řeší závažnější problémy pleti. Nejlepší efekt je u povoleného oválu obličeje, hlubokých vrásek, jako jsou marionety, nosoretní rýhy, čárový kód nad horním rtem a mračivé vrásky na čele. Již po jedné proceduře klient zaznamená výrazný efekt a to ihned po aplikaci.

Proč je tento peeling tak účinný na hluboké vrásky?

Příčina tkví ve velikosti molekuly kyseliny pyrohroznové. Je výrazně menší a proto proniká do hlubších vrstev pokožky, působí uvnitř tkání, nikoliv pouze na povrchu. Tím naddimenzuje regenerační proces a výsledkem je hluboká přestavba pokožky.

Na jejím povrchu pracuje úžasná kyselina mléčná, startující novotvorbu kolagenu a elastinu ale především také kyseliny hyaluronové, která hluboce hydratuje a zahušťuje pokožku.

Výsledkem je hladká, pevná, hustá a sjednocená pokožka.

Toto ošetření patří již k mírně invazivním ve smyslu možnosti jemného zčervenání pokožky trvajícím jeden až dva dny a pocitu pnutí. Pokožka se 24 hodin mírně leskne. Jelikož všechny procedury testujeme na sobě, můžu doporučit i citlivým jedincům.

Průběh hojení je komfortní a jediná reakce je po třech až čtyřech dnech pocit hrubé pokožky, která se lehce olupuje, ale není to poznat pohledem, pouze pohmatem.

K tomuto ošetření je nezbytné zakoupit speciální SOS produkt SKIN REPAIR extrakt. Jedná se o uklidňující krém, který klientka používá první týden po proceduře. Přípravek má silně uklidňující efekt. Je vhodný i jako noční péče na problematickou, zánětlivou a ekzematickou pokožku. Součástí procedury je laserová maska, čímž zajistíme rychlejší rehabilitaci pokožky.

Po ukončení procedury je důležitá ochrana pleti proti slunci, krémem s vysokým ochranným faktorem.

Efekt je okamžitý. Ihned po proceduře nastává vypnutí pokožky a projasnění. Sjednocení pokožky zajistí kyselina mléčná a kyselina pyrohroznová začne vyrábět kolagen a elastin, v čemž pokračuje další celý měsíc. Efekt se neustále stupňuje. Můj subjektivní pocit byl jako po faceliftu a malý diskomfort nebyl nikterak výrazný. Lehké začervenání, pnutí pokožky a zvýšený lesk přetrvával pouze dva dny. Jen malé upozornění. Nesnažte se na pokožku aplikovat jiný kosmetický prostředek. Zkusila jsem to a došlo k červenání pleti. Třetí den je již pokožka klidná a není nutné se obávat reakcí.

Závěrem lze říct, že efekt procedury je výrazný a reakce jsou minimální.

 

Cena procedury:

 • 1200Kč za peeling a laserovou masku.
 • 800Kč za ochranný krém Skin Repair.